P. Višinskio g.25
762571 Šiauliai
tel.: (41) 595774
el. p: lla@su.lt
 
Pradžia
Naujienos
Naujienų archyvas
Nuostatai
Partneriai
Dokumentai
Leidiniai
Mūsų patirtis
Galerija
Kontaktai

Lankomumas:

 

 

 

 

Informacija apie mus:

 

  Lietuvos Logopedų asociacija (Logopedų asociacija) yra savarankiška, nepolitinė,  visuomeninė organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra padėti kelti logopedų kvalifikaciją, plėsti ir gilinti specialybės žinias. Tai daroma rengiant seminarus, skirtus įvairioms temoms nagrinėti. Juose logopedės skaito išsamius pranešimus, dalijasi darbo patirtimi.

  Kai kurios logopedės aktyviai bendrauja su užsienio kolegėmis ir seminarų metu dalijasi jų sukaupta patirtimi.

Taip pat  logopedės dalyvauja Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto organizuojamose konferencijose ir yra didžiausia darbo sekcija. Geriausi pranešimai spausdinami konferencijų leidiniuose ar „Specialiojo ugdymo“ žurnale, kuris nuo šių metų yra įtrauktas į tarptautines duomenų bazes, todėl su atliekamų tyrimų medžiaga ir praktine patirtimi gali susipažinti ir užsieniečiai.

  Logopedų asociacija skatina rengti ir leisti metodinę ir didaktinę medžiagą kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimams įveikti.

  Mielos kolegės, ir toliau aktyviai dalyvaukite Lietuvos Logopedų asociacijos darbe, teikite  pasiūlymus tinklalapiui tobulinti (el. paštu: lla@su.lt).

       

Stiprybės kasdieniuose darbuose.  

 

 

Lietuvos logopedų asociacijos pirmininkė         doc. Regina Ivoškuvienė

 

 

 

   

•  •

Atnaujinta: 2015.03.09